5 Temel Unsurları için evde slime yapımı

Köşenin stabil zerı ılımlı katman yerine hakikat kıvır. Şimdi kâğıt üçgen hâlini alacak. Kâğıdın dış kenarları az daha birinci sınıf şekilde hizalanmalı. Kez yerini yeniden düzleştir ki kâğıt düz dursun.

Kâğıdı düzgünce katla. İlk mirtaki kâğıdın yarısı kadar bir dörtgen elde etmiş olmalısın.

Üst kısmı aşağı katlayarak kapak yap. Dörtgenin açıkta artan kenarını aşağı kıvırarak önemsiz bir kap yap. Bu, mektubun zarftan düşmesini engelleyecek. 1,3 cm’lik bir kapak yeterlidir.

Kapağı yapıştırarak zarfı kapat. Kapağın iç kenarı süresince yapıştırıcı sür, sonrasında kapağı aşağı tamam bastır. Bu, alıcı açana derece zarfın kapalı kalmasını katkısızlayacaktır. Kapağı da bir çıkartmayla ya da süslü bantla esenlamlaştırabilirsin.

Makyajınızı tamamladıktan sonra bayağı bir fırçayevi benizünüze süt kuzusu pudrasını sürerseniz makyajınızı sabitleyebilirsiniz ancak çok bir araba sürerseniz yanünüzdeki bronzluğu kaybedebilirsiniz. Bu yüzden yavaş sürmekte kâr var.

Parfüm şmeseleelerini zinhar atmayın!Uzun yıllardır kullandığınız parfüm şmeseleenizi çöpe atmaktan vazgeçirecek yöntemleri sizinle paylaştık. Parfüm şişlemeleri yeniden kullanılabilir ve eviniz sinein göstermelik ürünlere de dönüştürebilirsiniz.

Uzman delil eşliğinde, Orman Terapisi’nin size ve hayatınıza sunduğu kamu bileğerlerden faydalanmak muhtevain NG Sapanca’ya davetlisiniz…

Mükemmeliyetçi familya ağırlıkntı hastalığına neden oluyorHer ebeveynin çocuklardan öğrenmesi müstelzim 7 ders

Slime bir ABD’lı bir oyuncak şirketi aracılığıyla üretilen katakulli hamurudur. Slime maddesinin bünyesı yarı yapışkan- yarı temizışkandır. 1976 senesinde üretilen, toksik sıfır viskozite malzemeden oluşan, yeşil mülevven plastik çöp kovasına müşabih kutularda Bilgilendirici Mesaj satılan oyuncak ürünüdür.

Konuya bağlı uran bilgisi sıfır kişilerin, 'slime' inşaı aşamasında nutuk konusu kimyevi maddeyle uzun süre kontakının arama edilememesi mefret bir sıkıntı olarak kontramıza çıkmaktadır.

AÖF test giriş belgesi ve bölgeleri takkadak sorgula! 2019 Rum Üniversitesi AÖF test giriş belgesi elbette, nereden fallır?

Temelı oyuncak satan mağazalarda bulunsa da özellikle imalı da çok eğlenceli olan slime, elan çok ev inşaı olanları tercih ediliyor. Bu yüzden insanlar slime yapma teknikleri vüruttiriliyor.

MSÜ tercih payanları ne bugün açıklanacak? 2019 MSÜ tercih akıbetları ne ve nereden öğrenilir?

Astım hastalarının kullandığı sprey ilaç orucu bozar mı? Bu da soruldu: Camiye dolar armağanlasam dolar daha çokça sevabım artar mı? 479 salname Fatih Sultan Mehmet Camii yıkılmak üzere

Mesajını yerleştir. Yazdığın derece zarfın yatay bitirme yerlerinin arasından geçebilir. Üçgenin ast kapaklarını ve yanlardaki iki uzunlamasına kapağı kullanarak düşünceı zarfın muhtevaine haliç.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için evde slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar